amandehi.ir/Verify.aspx?id=160498&p=rfthgvkaobpdaodspfvlmcsi", "Popup","toolbar=no, scrollbars=no, location=no, statusbar=no, menubar=no, resizable=0, width=450, height=630, top=30")' alt = 'logo-samandehi' src = 'https://logo.samandehi.ir/logo.aspx?id=160498&p=nbpdwlbqlymashwlbsiyaqgw' /> کسب در آمد درمنزل اینترنتی
 سامانه کار درمنزل
کار و کار اینترنتی به صورت کار درمنزل اینترنتی و ثبت نام کار درمنزل در سایت شرکت آوا پیام پژواک صورت میگیرد کار درمنزل برای تهران کار درمنزل شیراز کار کار درمنزل تبریز کار درمنزل مشهد کار درمنزل اهواز کار در منزل قم کار درمنزل کرج

نحوه و روش های کسب در آمد

نحوه و روش های کسب در آمد

فعالیت در روش های پیشنهادی زیر میتوانید منبع در آمد مناسبی برای کار و فعالیت در منزل و به صورت پاره وقت یا تمام وقت برای افراد مستعد و مسلط به اینترنت به شمار آید .این فعالیت ها وقت زیادی از شما نخواهند گرفت و با فعالیت و کار در این زمینه میتوانید هر روز بر فنون آن تسلط بیشتری پیدا نمایید و موفقیت خود را دوچندان نمایید. این روش ها به صورتی طرح ریزی شده اند که کاربر میتواند از این شغل به عنوان شغل دوم خود نیز بهره گیرد که این یکی از مزیت های استفاده از روش های زیر میباشد .لازم به توضیح است پس از ثبت نام قسمت آموزشی برای کاربران در نظر گرفته شده است که می توانند نحوه کار با اجزای مختلف سیستم را به صورت تصویری و ویدیوئی مشاهده نمایند .

۱- نحوه کسب در آمد از طریق ارسال پیامک های تبلیغاتی

کاربران ثبت نامی می توانند با ارسال پیامک انبوه که قیمت هر پیامک از قیمت بازار فعلی کمتر است درآمد روزانه داشته باشند.

برای شروع کار شرکت تعدادی پیامک  و لیست شماره های کل کشور بر اساس کد پستی ، ارسال براساس نقشه و اصناف و ….  ارائه میدهد که اساس کار شما برای شروع کار در این سیستم میباشد.

شما نیز قطعا یکی از دارندگان تلفن همراه میباشید که روزانه تعداد قابل توجهی اس ام اس تبلیغاتی در یافت میکنید . شاید گاهی این فکر از ذهن شما عبور میکند که آیا این اس ام اس ها هزینه ای دارد ؟ چرا با وجود اینکه شما این پیامک ها را نخوانده پاک میکنید باز هم ارسال کنندگان از ارسال آنها خسته نشده و کماکان این پیام ها ارسال میشود؟

اول به سراغ جواب دوم میرویم: شاید باورتان نشود ولی اکثریت مردم این اس ام اس ها را مطالعه مکینند و گاه از آن نیز بهره میبرند . همه شما در شهرتان شاهد ارسال پیامکی از طرف فروشگاهی یا مرکز خدماتی در شهرتان بوده اید اگر یکم دقیق تر به مساله نگاه کنید متوجه خواهید شد که آن فروشگاه مطرح تر و مشهور تر از سایر فروشگاه های مشابه در شهر شما هستند وحتی اسمشان و تبلیغشان ماندگاری بیشتری در ذهن شما دارد . و این خود یک برند سازیست و در نهایت مشتری بیشتری هم نسبت به سایرین کسب کرده اند . این فروشگاه ها یا مراکز خدماتی و غیره با تکنیک های تبلیغاتی سعی بر جذب مشتری بیشتر دارند با وجودی که حتی بعضی نخوانده اس ام اس تبلیغاتیشان را حذف میکنند ولی این خود یک شیوه نوین تبلیغاتیست که حتی این روزها در شبکه های اجتماعی نظیر وایبر تلگرام اینستاگرام و غیره میبینیم.

حال در پاسخ به سوال اول میتوان به جرات گفت تبلیغات اس ام اسی دارای درآمدی خوب برای شخص ارائه دهنده خدمات جهت ارسال اس ام اس برای شخص تبلیغ دهنده میباشد فرض کنید شما یک خودرو تاکسی دارید که ابزار کسب در آمد میباشد حال با بنزین سهمیه ای که نرخ کمتری نسبت به خودرو های سواری دارد شروع به کار میکنید و نرخ هر مسیر مشخص و معین است و شما با اینکه بنزین هزینه میکنید اما در پایان علاوه بر هزینه بنزینی که کرده اید مبلغی سود نیز کسب کرده اید.

حال برمیگردیم به کسب در آمد از طریق ارسال اس ام اس سامانه های ارسال اس ام اس همان ابزار کار شما جهت خود اشتغالیست که به صورت مادام العمر در اختیار شماست و میتوانید از آن در زمان و مکانی با داشتن یک رایانه یا تبلت یا یک تلفن هوشمند متصل به اینترنت کسب در آمد کنید. فرض کنید شما روزانه سه سفارش جهت ارسال اس ام اس انبوه دریافت کنید یک سفارش ۳۰۰۰ تایی یک سفارش ۵۰۰۰ تایی و یک سفارش ۱۰۰۰۰ تایی داشته باشید.

شرکت آوا پیام پژواک قیمت ارسال هر اس ام اس برای کاربران ثبت نامی خود را کمترین نرخ موجود بازار و به قیمت عمده ۱۳ الی ۱۳٫۵ تا تک تومانی  از کاربران خود در نظر گرفته است

حال برای مثال بالا  داریم :

سفارش ۳۰۰۰ تایی برابر ۳۰۰۰*۱۳=۳۹۰۰۰ تومان

سفارش ۵۰۰۰ تایی برابر ۵۰۰۰*۱۳=۶۵۰۰۰ تومان

سفارش ۱۰۰۰۰ تایی بابر ۱۰۰۰۰*۱۳=۱۳۰۰۰۰ تومان

اما از آنجا که قیمت هر اس ام اس تبلیغاتی در بازار ۱۴ الی ۳۰ تومان میباشد  شما باید این قیمتها  را برای مثال بالا به مشتریتان ارائه دهید

سفارش ۳۰۰۰ تایی برابر ۳۰۰۰*۱۶=۴۸۰۰۰ تومان

سفارش ۵۰۰۰ تایی برابر ۵۰۰۰*۱۶=۸۰۰۰۰ تومان

سفارش ۱۰۰۰۰ تایی بابر ۱۰۰۰۰*۱۶=۱۶۰۰۰۰۰ تومان

و شما باید مبالغ فوق را از در خواست کننده ارسال اس ام اس دریافت کنید  حال اختلاف این دو عدد که شامل هزینه شما و مبلغ دریافتی از شخص در خواست کننده ارسال اس ام اس انبوه است سود کار شماست که به ترتیب برابر است برای  در خواست ۳۰۰۰ تایی ۹۰۰۰ تومان  برای ۵۰۰۰ تایی ۱۵۰۰۰تومان  و برای ارسال ۱۰۰۰۰ تایی مبلغ ۳۰ هزار تومان و جمعا شما در یک روز با این سه ارسال مبلغ  ۵۴۰۰۰ تومان دریافت از مشتریانتان داشته اید بدون اینکه از منزل خارج شوید یا کاری طاقت فرسا انجام داده باشید.

حال این سوال به وجود می آید که این افراد را چگونه پیدا کنیم تا سفارش بدهند؟

یادتان باشد شما همانگونه که برای افراد ارسال اس ام اس انجام میدهید میتوانید برای تبلیغ کار خود نیز از این سامانه استفاده کنید اما با یک تفاوت ! این سامانه دارای بانک شماره  اصناف و فروشگاه های کشور میباشد و شما میتوانید به هر شغلی هدفمند ارسال اس ام اس انجام دهید  نیازی نیست در ایتدا هزینه ای انجام دهید شرکت در ابتدا مبلغی شارژ اولیه به پنل شما اخصاص داده است که شما میتوانید هدفمند صنف مورد نطر خود را جهت ارسال  تبلیغ خود انتخاب نمایید

به طور مثال شما میتوانید از بین ۲۰۰۰ نفری که شماره موبایلشان در لیست صنف فروشگاهای لباس فروشی یا همان بوتیک ها میباشد را انتخاب کرده به ۲۰۰ نفر آنها یک اس ام اس انبوه ارسال کنید و در متن اس ام اس خود ، خود را به عنوان یک فرد جهت انجام امور تبلیغات پیامکی معرفی کنید ،  از آن صنف افرادی که نیاز به تبلیغات پیامکی دارند و پیامک شما را دریافت کرده اند باشما تماس خواهند گرفت و از شما درخواست ارسال اس ام اس انبوه خواهند کرد و شما کارتان را آغاز کرده اید.

روش دیگر برای افرادی که خودشان در صنف خاصی هستند.

شاید شما یک مغازه کارگاه یا تولیدی خانگی  دارید  علاوه بر تبلیغات برای شغل اصلی خود میتوانید برای همسایگان مغازه خود و دیگر اصناف نزدیک به خود نیز سفارش بگیرید و ارسال اس ام اس انجام دهید و مبلغ آن را از آنها بگیرید و در کنار شغل خود کار تبلیغاتی برای بازارچه یا ردیف مغازه های اطراف خود انجام دهید .

نمونه الگو های پیامکی جهت ارسال پیامک معرفی خود جهت انجام تبلیغات نیز در قسمت آموزشی برای شما قرار داده شده است.

در بخش آموزشی روش های جذب مشتری نیز برای شما بروز خواهد شد و شما میتوانید استفاده های مفید را از آنها نمایید.

شما میتوانید راهای دیگری نیز بسته به ایده ی خود برای جذب مشتری و انجام تبلیغات بکار بگیرید .

تذکر : شرکت تنها ابزار تبلیغاتی که سامانه ارسال اس ام اس میباشد را به همراه آموزش های تصویری و پشتیبانی در اختیار شما قرار میدهد  . نه سفارشات ارسال اس ام اس ! بازاریابی و گرفتن سفارش از مشتری جهت تبلیغات و انجام آن توسط صاحب سامانه انجام میپذیرد .

در این روش شما هزینه ارسالات انجام شده را به صورت مستقیم و با ارائه شماره حساب به کارفرما که همان سفارش دهنده ی اس ام اس ها میباشد از وی دریافت مینمایید و شرکت دخل و تصرفی در این موضوع نخواهد داشت.

روش دوم کسب در آمد از طریق فروش سامانه پیامکی (بیشترین در آمد)

سامانه ای که به افراد ثبت نام شده در طرح سامانه کار تعلق میگیرد قابلیت ایجاد بی نهایت سامانه مشابه به سامانه خود کاربر را داراست و هر کاربر میتواند در سامانه خود کاربران دیگری را ثبت نماید و با این روش نیز در آمد قابل توجهی کسب نماید .نحوه کسب در آمد در این روش از ۱۰٫۰۰۰ تومان تا ۲۰٫۰۰۰ تومان به ازای هر ثبت کاربر فعال خواهد بود .

این روش یکی از روش های کاربردی برای کاربران فعال سایت میباشد . که در زیر نحوه فعالیت این کاربران به صورت خلاصه بیان شده است

مشخص است که هر فرد در خانواده دوستان و آشنایان خود افرادی را دارا هستند که در در شغل های آزاد فعالیت دارند از فروشگاه ها سوپر مارکت و لباس فروشی و ارایشگاه گرفته تا شرکت های خصوصی و اینجاست که همین افراد میتوانند برای کسب و کار نوپای شما منبع در آمدی باشند شما به دو روش میتوانید با این افراد همکاری داشته باشید یا به روش توضیح داده شده در قسمت کسب در آمد از ارسال پیامک و یا روش جاری که مورد نظر است . در این روش شما میتوانید مزیت های مشتری مداری از طریق ارسال پیامک را برای آنان شرح دهید .و با ثبت کاربری برای این افراد در آمد داشته باشید . به طور مثال فرض کنید یکی از نزدیکان شما یک مغازه سوپر مارکت داشته باشد به دوروش میتواند از طریق سامانه ارسال اس ام اس ترغیب به خرید از فروشگاه خود داشته باشد ۱- ارسال پیامک تبلیغاتی برای منطقه ای که در آن حضور دارد  و جدید ترین محصولات خود را برای مردم ان منطقه ارسال نماید و با درج آدرس در پیامک افراد را به خرید از مغازه خود ترغیب نماید ۲- شماره تماس مشتری های ثابت خود را گرفته و در سامانه وارد نماید و زمانی که محصول جدیدی و یا تخفیفی برای محصولات فروشگاه در نظر گرفته است این موضوع را به اطلاع مشتریان ثابت خود برساند . در این روش کافیت با توجه به آموزش های درج شده در بخش کاربری پس از ثبت نام این افراد را ترغیب به استفاده از سامانه های ارسال پیامک انبوه نمایید

 

کسب در آمد از این روش بیشتر از روش ارسال پیامک خواهد بود و هر کاربر قادر است بر اساس میزان ثبت کاربری فعال  میتواند در خواست تسویه حساب و دریافتی داشته باشد .

جهت بهره وری بیشتر کاربران ثبت نامی در سامانه کار هر کاربر ثبت نام کرده در این سامانه میتواند از طریق فروش سامانه به افراد و مشاغل مختلف از این روش کسب در آمد نیز استفاده نماید.

از مزیت های این روش پشتیبانی و ارائه خدماتیست که توسط سامانه کار به طور کامل به کاربران ثبت نامی شما انجام خواهد گرفت و شما به عنوان فروشنده سامانه مسئولیتی در قبال پشتیبانی کاربرانتان نخواهید داشت.

برای فروش هر سامانه مجدد از طریق سامانه پیامکی خود سامانه کار برای کاربران معمولی مبلغ ۱۰٫۰۰۰ تومان برای هر کاربری جدید به شما پرداخت خواهد نمود. در صورتی که به عنوان کاربر فعال شناخته شوید سامانه کار این مبلغ را به ۲۰٫۰۰۰ تومان ارتقا خواهد دارد و در هر ثبت کاربری این مبلغ را دریافت خواهید نمود.

کاربر معمولی: کاربریست که در یک ماه (بازه ۳۰ روزه مد نظر میباشد) تعداد کاربری ثبت شده و تکمیل شده توسط آنان کمتر از ۱۵ مورد میباشد

کاربر فعال : کاربریست که در یک ماه (بازه ۳۰ روزه مد نظر میباشد ) تعداد کاربری ثبت شده و تکمیل شده توسط آنان برابر بیشتر از ۱۵ مورد باشد

کاربری های مشخص شده در بالا طی یک بار فروش در یک بازه ۳۰ روزه در نظر گرفته میشود و کافیست تنها یکبار در یک بازه مد نظر تعداد ۱۵ کاربری ثبت نمایید از زمان ثبت ۱۵ کاربری فعال در بازه ۳۰ روزه قادر خواهید بود در هزمان سامانه ای از سوی شما به فروش رسید مبلغ ۲۰٫۰۰۰ تومان از سامانه کار دریافت نمایید .

۳-کسب در آمد از سایت شخصی رایگانی که از شرکت دریافت مینمایید.

درصورتی که حداقل یک سامانه از روش دوم به فروش رسانده باشید میتوانید از این روش نیز کسب در آمد نمایید

همانگونه که میدانید برای طراحی یک سایت اینترنتی شخصی برای خودتان باید هزینه های زیادی را متحمل شوید .کاربرانی که در این سایت ثبت نام کرده اند جهت بهره وری خود میتوانند از این شرکت یک سایت رایگان دریافت نمایند و از طریق سایت نیز کسب درآمد نمایند.  در این روش فرد ثبت نام کننده پس از دریافت سایت خود یک فایل آموزشی جامع آموزش به زبان ساده کار باسایت را دریافت خواهند کرد که آموزش کامل مدیریت سایت شخصی به صورت تصویری و ویدیویی و شامل فایل pdf  میباشد .

این سایت مخصوص به فرد ثبت نام کننده بود و میتواند در این سایت به جذب مشتری یا فروش سامانه ارسال اس ام اس بپردازند . همچنین میتوانند در این سایت به فعالیت های دیگری که مد نظرشان برای در آمد بیشتر است بپردازند . این شرکت در قبال طراحی و هاست مبلغی از کاربران خود دریافت نمیکند کاملا رایگان میباشد.

مزیت ها :

۱- شما خودتان میتوانید در سایت شخصیتان سامانه بفروش برسانید

در این روش شرکت برای شما بصورت  پیشفرض بر روی سایت شخصی شما این امکان را به وجود می آورد که بتوانید از طریق سایت خود اقدام به فروش سامانه نمایید .شما در این روش با توجه با آنچه در روش دوم فروش سامانه آمده است شما میتوانید هر سامانه را به قیمت ۲۰ هزار تومان به فروش برسایند و مبلغ ۱۰ هزار تومان  حاصل از هر فروش را از شرکت دریافت نمایید.و تنها ۱۰ هزار تومان در هر فروش را به شرکت پرداخت نمایید

روش دیگری که در این قسمت در نظر گرفته شده است به این صورت میباشد که شما میتوانید سامانه های فوق را با قیمت های بیشتری باتوجه به امکانات و تعرفه آنها با قیمت بیشتری بفروش برسانید که شما در این روش ملزم به دسته بندی قیمت ها بر اساس تعرفه ها و امکانات سامانه ها میباشید در این روش شما مجددا برای هر فروش سامانه فقط مبلغ ۲۰ هزار تومان به شرکت پرداخت خواهید کرد . به یاد داشته باشید قیمت ها باید متناسب با امکانات ارائه شده در دسته بندی های قیمت سامانه های  شما  باشد.

۲- میتوانید بازدید سایتان را از طریق تلگرام و سایت های تبلیغاتی بالا برده و با سایت های همکاری در فروش  اقدام به فروش محصولات نمایید.

سایت های همکاری در فروش به چه روش عمل میکنند؟

شاید شما نیز بار ها و بار ها به فکر راه اندازی سایتی فروشگاهی شده اید اما به دلیل نداشتن سرمایه و انبار کردن محصولات برای فروش از این کار منصرف شده اید . سایت های همکاری در فروش سایت هایی هستند که خودشان فروشگاه بزرگی هستند و برای فروش بیشتر محصولاتشان را با شما به اشتراک میگذارند در واقع شما محصولات آن سایت فروگاهی را در سایت خود قرار میدهید و سایت اصلی همه کار ها را انجام میدهد از فروش گرفته تا ارسال محصول و اگر آن خرید از سایت شما انجام بگیرد شما فقط مزد فروشتان را میگیرید پس میتوانید یک سایت فروشگاهی بزرگ داشته باشید بدون آنکه دردسر انبار داری و ارسال داشته باشید . روش قبلی که توضیح داده شد. نیز نمونه ای از همکاری در فروش است .

حال چگونه بازدید سایت خود را  بالا ببریم؟

میتوانید با راه اندازی کانال در شبکه های اجتماعی چه داخلی مثل ایتا سروش و … و خارجی ها مثل اینستاگرام و سایرین افراد را ترغیب به بازدید از سایت خود نمایید و بدون هزینه های زیاد بابت تبلیغات در دیگر سایت ها بازدید سایت خود را افزایش داده و محصولات و خدمات خود را بفروش برسایند و درآمد داشته باشید.

۳- در صورتی که بازدید سایت خود را بالا برده باشید میتوانید تبلیغات بگیرید و از این طریق نیز پول در آورید

مسلما شما در هر شغلی که باشید و برای کسب و کار خود وقت بگذارید میتوانید درآن زمینه پیشرفت های متعددی داشته باشید . حال که این شغل به صورت پاره وقت در زمان فراغت انجام میشود ! یعنی شما میتوانید فقط ۱-۲ ساعت در روز با وقت گذاشتن برای بالا بردن بازدید خود و مطلب گذاری بر روی سایت خود این بازدید را افزایش داده و از بازدید خود نیز نهایت استفاده را نمایید.

پس از این که پس از مدتی سایت شما به بازدید مناسبی برسد شما میتوانید از سایت هایی که در ازای نمایش تبلیغات به شما پول میدهند کسب در آمد نمایید این سایت ها به ازای نمایش تبلیغات در سایت شما هزینه ای به شما پرداخت میکنند .

۴- در صورتی که خودتان محصول خاصی برای فروش دارید میتوانید در سایت شخصیتان به فروش برسانید

خوشبختانه در هر خانه ایرانی فردی هنرمند وجود دارد .

اگر دارای هر هنری هستید سایت شما فروشگاه شما میشود . شما میتوانید با تولید هر هنری و فروش آن به کسب در آمد برسید .

خانم های خانه دار میتوانند تمام محصولات دستی خود را که در خانه تولید میکنند در سایت خود به فروش برسانند اگر شما خانمی هستید که در زمینه خیاطی مهارت دارید میتوانید تمام لباس هایی که تولید کرده اید را با گرفتن یک عکس و قیمت گذاری در سایت خود قرار دهید و بفروش برسایند . در واقع شما در منزل هر چه را تولید میکنید بدون واسطه در سایت خود بفروش برسانید و همچنین مشتریان خود را گسترش دهید

شاید شما نیز آقا هستید و در منزل فعالیت خاصی دارید . محصولی تولید میکنید . خطاطی میکنید ، یا حتی ابزاری خاص تولید میکنید شما هم متوانید محصولات خود را در سایت شخصیتان قرار داده و بفروش برسانید .

۵- علم و دانش خود را به دیگران انتقال دهید و پول دریافت کنید

( به طور مثال : شما هنر گل سازی را بخوبی میدانید میتوانید با تنظیم یک فایل ورد یا یک فیلم آموزشی و قرار دادن آن در سایت خود آن را به فروش برسانید و از اینترنت پول در آورید  مثال دیگر برای دانشجویان : دانشجویان عزیز نیز میتوانند فایل های آموزش خود را در هر زمینه درسی به صورت pdf  فایل های word  و  غیره در سایت قرار داده  و بفروش برسانند  . )

در سایت سامانه کار پس از ثبت نام آموزش کامل نحوه استفاده از سایت و بخش های آن نظیر دریافت درگاه پرداخت و … توضیح داده شده است . شما میتوانید سه نوع سایت از شرکت در یافت نمایید سایت فروش محصولات فیزیکی ،سایت فروش محصولات دیجیتال ، و سایت های شخصی و یا شرکتی که تنها برای معرفی خدمات شما مورد استفاده قرار میگیرند و فاقد قابلیت فروش میباشند .