logo-samandehi کار در منزل » سوالات متداول
 سامانه کار درمنزل
کار و کار اینترنتی به صورت کار درمنزل اینترنتی و ثبت نام کار درمنزل در سایت شرکت آوا پیام پژواک صورت میگیرد کار درمنزل برای تهران کار درمنزل شیراز کار کار درمنزل تبریز کار درمنزل مشهد کار درمنزل اهواز کار در منزل قم کار درمنزل کرج

سوالات متداول

سوالات متداول

در این قسمت بعضی از سوالات متداول شما پاسخ داده ایم و همینطور در بخش ایجاد سوال شما می توانید سوالاتی را مطرح کنید که در این قسمت ذکر نشده است و از نظر شما می توان با پرسش و پاسخ آنها به پیشرفت کیفی کاربران و رفع مشکل آنها کمک کرد .

چگونه میتوان به سایت سامانه کار اعتماد کرد؟

برای اطلاع از مجوز ها و اعتبارات شرکت میتوانید به قسمت مجوز ها و اعتبارات مراجعه نمایید در این قسمت مجوز های دریافت شده به همراه آموزش استعلام از مرجع صادر کننده قرار داده شده است که قابل مشاهده و استعلام میباشد.

۱- آیا فقط باید از رایانه استفاده کنم؟

شما با هر وسیله ای که دسترسی به اینترنت داشته باشد اعم از رایانه تبلت گوشی تلفن همراه میتوانید .میتوانید از سیستم استفاده نمایید.

۲- آیا اطلاعات شخصی وارد شده ی ما در فرم ثبت نام  محفوظ میماند  ؟

این اطلاعات صرفا جهت گرفتن اطلاعات دقیق شما به دلیل استفاده از نرم افزار و ابزار ارتباط جمعیست که گاه اگر فرد متخلفی تخلفی انجام دهد اطلاعات وی در دسترس باشد و کلیه اطلاعات شما در این شرکت محفوظ خواهد ماند.

۳- بعد از ثبت نام باید چه کنیم ؟

کاربران ثبت نام شده بعد از گذشت ۲۴ ساعت از زمان ثبت نام  و به قسمت ورود در صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و از قسمت ورود به سامانه آموزشی با نام کاربری و کد ملی خود وارد بخش آموزشی نحوه کار با سامانه خواهند شد .

۴- آیا باید خودمان شماره موبایل ها را وارد سامانه کنیم؟

خیر سامانه ارسال اس ام اسی که به شما تعلق میگیرد هوشمند و هدفمند بوده و امکان ارسال بر اساس منطقه ،کد پستی ، اصناف و غیره را دارا بوده  با این حال اگر شما بخواهید بطور مثال به ۲۰ شماره انتخابی خود پیامک ارسال کنید امکان اضافه کردن شماره به صورت لیست را هم دارا بوده .

۵- چگونه باید پیامک ارسال کنم ؟

متن پیامکی که میخواهید ارسال کنید در قسمت کاربران و آموزش ها نمونه پیام ها موجود میباشد و شما با الگو گرفتن از آنها و یا ارسال یکی از همان الگو ها  شروع به ارسال اس ام اس خواهید کرد و شروع به جذب مشتری برای خود مینمایید . آموزش کامل این قسمت نیز موجود میباشد.

۶- چند روش کسب در آمد از سامانه وجود دارد؟

در حال حاضر ۳روش کسب در آمد از سامانه وجود دارد که آموزش های آن برای کاربران وجود دارد و میتوانند از هر روشی که تمایل بیشتری دارند به کسب در آمد بپردازند. بزودی روش های جدید چون آموزش ساخت برنامه اندروید و کسب درآمد از آن و همچنین  سامانه جذب فالور اینستاگرام و تلگرام نیز برای خدمات بیشتر به سامانه اضافه خواهد گردید

۷- چه زمانی در روز باید کار کنم ؟

این کار به عنوان کار در منزل و پاره وقت محسوب میشود شما در هر ساعت از روز که بخواهید میتوانید این کار را انجام دهید .

۸- آیا برای آموزش های سایت باید هزینه ای پرداخت کنم؟

خیر تمامی آموزش های ارائه شده در این سایت به صورت رایگان بوده و کاربران هزینه ای بابت آموزش و پشتیبانی پرداخت نمیکند.

۹- سامانه ارسال اس ام اس چیست؟

سامانه ارسال اس ام اس یک نرم افزار تحت وب محسوب میشود که قابلیت ارسال حجم زیادی اس ام اس در دقیقه را داراست .

۱۰ – مبلغ ۳۲۷۰۰ تومان  چرا دریافت میشود؟

این مبلغ بابت سامانه ارسال اس ام اس  میباشد که شما بوسیله ی آن میتوانید برای خود کسب در آمد نمایید. لازم به ذکر است نرخ ارسال با این سامانه ها کمتر از نرخ معمولی بازار بوده و همین عامل یکی از راه های کسب در آمد برای افراد میباشد . سامانه های ذکر شده مادام العمر بوده و بعنوان ابزار کار شما استفاده میشود.

۱۱ -پس از ثبت نام از کجا شروع کنم؟

در مرحله  آخر ثبت نام کد فعالسازی را دریافت خواهید کرد . سپس با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شده اسکن شناسنامه وکارت ملی خود را در قسمت ورود اطلاعات وارد کرده و پس از وارد کردن، سیستم به شما اجازه استفاده از سامانه را خواهد داد . در صورتی که اس ام اس برای شما ارسال نشود پشتیبان سایت طی ۲ الی ۴ ساعت پس از ثبت نام ، ثبت نام شما را تایید کرده و شما اجازه ورود به سیستم را پیدا خواهید کرد

۱۲- شماره حساب چگونه دریافت میشود؟

با توجه با انچه در توضیحات روش دوم  در بخش آموزش کسب در آمد است ،شماره حساب شما برای روش دوم پس از ثبت نام در بخش کاربری  و قسمت تسویه حساب هر کاربر از وی گرفته خواهد شد.

۱۳- کار با سامانه را بلد نیستم  آموزشی وجود دارد؟

بله، بعد از دریافت سامانه ارسال اس ام اس  یک سامانه آموزشی هم به شما  تعلق میگیرد که از قسمت ورود کاربران با نام کاربری و کدملیتان وارد این سامانه شده و از قسمت آموزش های سامانه پیامکی اقدام به مشاهده نحوه کار با سامانه مینمایید.

۱۴-آیا پس از خریداری پنل نیاز به خرید خطوط جهت ارسال دارم ؟
خیر ، پس از خرید پنل کلیه خطوط جهت ارسال رایگان می باشد . و در صورتی که نیاز به  ارسال منطقه ای هدفمند و سن و جنسیت و دریافت اس ام اس  برروی سامانه خود داشته باشید میتوانید  از داخل سامانه های خود خط تهیه فرمایید

۱۵-آیا در پنل ها بانک شماره وجود دارد ؟
بله ، ما کلیه بانک های کشوری منطقه ای ، محله ای ، کدپستی همراه اول و ایرانسل کل کشور و اصناف و مشاغل کشور با دسته بندی استانی را در پنل ها قرار داده ایم .

۱۶-هزینه اولیه پرداختی بابت چه چیزی دریافت می شود ؟
هزینه اولیه پرداختی بابت خدماتی است که به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرد که علاوه بر ان مقداری شارژ هدیه نیز برای هر پنل در نظر گرفته شده است .

۱۷-آیا شارژ پنل به صورت آنلاین می باشد و محدودیتی ندارد ؟
بله شارژ پنل ها به صورت آنلاین در همان لحظه انجام میشود و پس از پرداخت حساب شما شارژ میگردد و محدودیتی در شارژ سامانه وجود ندارد .

۱۸-آیا در ارسال پیام محدودیتی وجود دارد ؟
خیر ، در کلیه پنل ها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و ارسال ها با توجه به حجم و زمان ارسال ، ارسال خواهند شد .

۱۹- آیا بابت طراحی سایت نیز هزینه ای باید بپردازیم؟

خیر ، در حال حاضر شما برای سایت با پسوند (ir.) هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد و پس از ثبت نام با توجه به دستورالعمل هاو شرایط موجود در پنل خود از طریق قسمت کاربری میتوانید درخواست دریافت سایت رایگان کاربری دهید.

تذکر» در صورتی که مسلط به استفاده از اینترنت نمیباشید ثبت نام در سایت به شما توصیه نمیگردد. حداقل میزان توانایی برای استفاده از این سایت آشنایی افراد با ثبت نام در سایت ها و استفاده از نام کاربری و رمز عبور برای ورود و کار با ایمیل میباشد.